Montaż

Podłogi z montażem

Szukasz firmy, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu podłóg, na terenie Radomia oraz okolic? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu, ponieważ w salonie DrzwiRadom.pl zapewniamy sprawny i profesjonalny montaż takich rozwiązań jak: panele podłogowe laminowane, panele winylowe, podłogi drewniane oraz listwy przypodłogowe. Nasze usługi montażowe świadczymy w Radomiu i okolicach jak również w południowych dzielnicach Warszawy i jej obrzeżach. Jeśli więc wykańczasz lub remontujesz dom, mieszkanie lub biuro w tych lokalizacjach, skontaktuj się z nami!

Drzwi z montażem

Profesjonalnie przeprowadzony montaż drzwi to zasadnicza sprawa dla prawidłowego użytkowania stolarki. Nasza firma podchodzi bardzo poważnie do wszelkich usług montażowych. Pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach zawodowych, dzięki temu posiadają wysokie kwalifikacje, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem doskonale potrafią wykorzystać w praktyce. Ekipa naszych montażystów sprawnie przeprowadzi wszystkie prace, zostawi po sobie porządek oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wykonywanych działań.

Montujemy drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe, wewnętrzne drzwi rozwierne przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne, ukryte oraz drzwi na stare futryny. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Radomia oraz okolicznych miejscowości. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego montażu drzwi.