Salon DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, które klienci nie tylko nadzwyczaj chętnie odwiedzają, ale i polecają sobie wzajemnie. Salon oferuje materiały wykończenia wnętrz czołowych producentów. Właściciel firmy związany jest z branżą od 2003 roku.

Pandemia miała destrukcyjny wpływ na wiele gałęzi biznesu. Ucierpiały firmy i przedsiębiorstwa z wielu branż. Szczęśliwie niespecjalnie odczuła to branża budowlana i remontowa. Gdy zmuszeni zostaliśmy do pozostania w domach, przyjrzeliśmy się otaczającej nas przestrzeni, dostrzegliśmy mankamenty, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi i… postanowiliśmy je naprawić. Stąd też sklepy budowlane czy salony aranżacji wnętrz przeżywały prawdziwe oblężenie. Klienci odwiedzali je chętnie w poszukiwaniu niezbędnych produktów, porad, a czasami po prostu inspiracji.

Jest na mapie Radomia miejsce, które klienci nie tylko nadzwyczaj chętnie odwiedzają, ale i polecają sobie wzajemnie. To Salon DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom, który oferuje materiały wykończenia wnętrz czołowych producentów. Właściciel firmy związany jest z branżą od 2003 roku.

Dbamy, by paleta oferowanych przez nas rozwiązań była niezwykle szeroka. Mamy klientów o różnych, często wysokich wymaganiach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy – niezależnie od zasobności portfela – mógł u nas znaleźć idealne rozwiązanie do swojego wnętrza. Stawiamy na solidnych partnerów biznesowych, którzy dostarczają nam produkty z najwyższej półki. Tak, by klienci mogli cieszyć się sprawdzonymi produktami i … polecali nasz salon rodzinie i znajomym! To dla nas nie tylko olbrzymia satysfakcja, ale i najwyższy wyraz uznania. – twierdzi Paweł Marszałek – właściciel salonu DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom.

20210510 1423361 scaled

Jednym z wiodących partnerów jest Porta – czołowy w Polsce producent drzwi. Firma niezmiennie, od lat, jest liderem na rynku w zakresie dostarczania nie tylko efektownych i designerskich, ale też praktycznych i trwałych drzwi, klamek czy ościeżnic. Stawia też wysokie wymagania miejscom, które sprzedają jej produkty. O miano autoryzowanego salonu PORTA, a takim jest DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom – ubiegać się mogą tylko naprawdę rzetelni, wyselekcjonowani partnerzy.

Zespół radomskiego salonu DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom niezwykle dba o ekspozycję najnowszych trendów w zakresie aranżacji wnętrz. Aby umożliwić klientom zaprezentowanie kolejnych produktów salon został niedawno przebudowany. Nowa, większa przestrzeń pozwoliła na powiększenie również strefy produktów firmy PORTA. Oferta jest więc nie tylko szeroka, ale i naprawdę zróżnicowana. Klienci, odwiedzający salon, mogą zapoznać się z szeregiem ciekawych propozycji. Mają szansę przebierać w bogatej palecie kolorów, ale i dowiedzieć się o różnych wariantach drzwi i podłóg, w zależności od planowanych zastosowań. Niezależnie czy szukamy drzwi zewnętrznych czy takich, które stanowić będą ozdobę kuchni lub salonu – z pewnością w salonie DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom znajdziemy idealne rozwiązanie.

20210508 1603041 scaled

Bogaty asortyment to jedno! Przede wszystkim istotne jest dla nas profesjonalne doradztwo, które gwarantuje kompetentny personel. Wielkie sieci handlowe oferujące asortyment remontowo-budowlany charakteryzują się dużą rotacją zespołu. Sprawia to, że regularnie pojawiają się tam przypadkowi doradcy, którzy mają podstawowe zaledwie pojęcie o oferowanych produktach. Próżno jednak liczyć na doradztwo w zakresie montażu, eksploatacji czy nieszablonowych rozwiązań. Cieszy nas więc fakt, że klienci wybierają często mniejsze sklepy, gdzie klientów traktuje się dużo bardziej indywidualnie. Nasi pracownicy mogą poświęcić im znacznie więcej czasu, rozwiać wszelkie wątpliwości i zaproponować rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. – podkreśla Paweł Marszałek.

Personel nieustannie więc doskonali się w zakresie najnowszych wnętrzarskich trendów, oferowanych przez rynek i licznych producentów rozwiązań. Montażyści regularnie biorą udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez Akademię Dobrego Montażu PORTA. Wszystko to sprawia, że odwiedzając salon DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom – z pewnością trafimy na mistrzów w swoim fachu, którzy chętnie podzielą się wiedzą i podpowiedzą rozwiązania, które pozwolą nie tylko efektownie zaaranżować urządzane przez nas wnętrze, ale i zaoszczędzić pieniądze.

Na oszczędności pozwolą też z pewnością regularnie organizowane w salonie promocje. Aktualnie idealną okazją jest zakup za jeden grosz klamki, oferowanej w tej niezwykle atrakcyjnej cenie do wybranych drzwi PORTA.

Nawet jeśli wśród promocyjnej oferty nie znajdziemy propozycji, która idealnie wkomponowywałaby się w nasze upodobania, z pewnością po zgłębieniu oferty – w czym chętnie pomoże sympatyczny personel – uda nam się wybrać idealne rozwiązanie.

Wybór towarów jest stale poszerzany. Porta LEVEL pojawiła się niedawno w nowej odsłonie w niezwykle efektownym kolorze Dąb Catania, który wnosi do aranżacji elegancję i ciepło. Porta LOFT niezmiennie, od lat, zachwyca wielbicieli loftowego minimalizmu.

20210508 1610381 scaled

To jednak tylko część propozycji! Jeśli chcemy urządzić piękne wnętrze, znaleźć skuteczne i trwałe rozwiązanie na lata, dowiedzieć się jakie są wnętrzarskie nowinki – koniecznie trzeba wybrać się na konsultację do salonu DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom. To właśnie tam, wśród ogromu inspiracji czekać na nas będą nasze idealne drzwi, podłogi i akcesoria oraz profesjonalny montaż.

Adres salonu to: Salon Ruck Zuck ,1905 Roku 9, 26-600 Radom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *