lipiec 2024 ESKA 1920 x 1080Lato w pełni, a my w DrzwiRadom.pl RuckZuck przygotowaliśmy  wyjątkową letnią promocję, która sprawi, że Twoje wnętrza nabiorą nowego blasku! Teraz masz niepowtarzalną okazję, aby skorzystać z niesamowitych rabatów na panele podłogowe oraz specjalnej oferty na montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicami regulowanymi.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

1. Panele podłogowe z rabatem do 20%! Wybierz spośród naszej szerokiej gamy paneli podłogowych i ciesz się nie tylko ich wysoką jakością, ale także atrakcyjną ceną. Dzięki letniej promocji możesz zaoszczędzić nawet do 20%!

2. Montaż drzwi wewnętrznych za 1 zł! Kupując minimum 3 komplety skrzydeł drzwiowych z ościeżnicami regulowanymi i klamkami, możesz skorzystać z montażu za symboliczną złotówkę! W ofercie mamy drzwi od renomowanych producentów, takich jak DRE, PORTA i ERKADO, co gwarantuje doskonałą jakość i styl.

Dlaczego warto skorzystać z naszej promocji?

Jak skorzystać z promocji?

To proste! Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w Radomiu, wybierzesz swoje wymarzone panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne, a my zajmiemy się resztą. Pamiętaj, warunkiem skorzystania z promocji na montaż drzwi za 1 zł jest zakup minimum 3 kompletów skrzydeł drzwiowych z ościeżnicami regulowanymi i klamkami.

Uwaga! W przypadku realizacji poza Radomiem doliczana jest dodatkowa opłata za dojazd.

Słyszałeś już naszą reklamę w radiu?

Nasza promocja letnia jest również promowana w lokalnych stacjach radiowych. Jeśli usłyszałeś o niej w eterze, nie zwlekaj – odwiedź nasz salon i skorzystaj z wyjątkowych ofert!

Odwiedź nas już dziś!

Nie przegap okazji na odświeżenie swojego domu i skorzystaj z letniej promocji w DrzwiRadom.pl RuckZuck. Nasz zespół czeka na Ciebie z profesjonalną obsługą i fachowym doradztwem. Zapraszamy!

DrzwiRadom.pl RuckZuck Twój partner w urządzaniu wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *