DRE Supreme to wyjątkowe drzwi do wyjątkowych wnętrz. Firma DRE już od blisko 30 lat z powodzeniem produkuje drzwi wewnętrzne, a w codziennej pracy łączy wieloletnie doświadczenie z zamiłowaniem do wzornictwa. Kolekcja od stycznia dostępna jest już w salonie DrzwiRadom.pl RuckZuck Radom, całą ofertę możemy zobaczyć na supreme.dre.pl i w katalogu produktowym.

Autorska, nowoczesna, ponadczasowa – taka jest linia drzwi DRE Supreme. Za jej projekt odpowiedzialny jest Krzysztof Miruć, architekt znany m.in. z telewizyjnych programów o urządzaniu wnętrz. W ramach tej linii dostępne są cztery wyjątkowe kolekcje: Soho, Hampton, City i Sol.

O kolekcji City

Energia i dynamizm miasta, które nigdy nie zasypia, nowoczesna architektura oraz słynna londyńska dzielnica finansowa City – to wszystko zainspirowało Krzysztofa Mirucia do zaprojektowania kolekcji drzwi City. Są one częścią nowej linii DRE Supreme, która jest już dostępna w salonach.

CITY 1 Oliwka JPEG scaled

DRE Supreme CITY 2 niebieski zloto JPEG scaled

O kolekcji Hampton

Są tu jacyś fani ponadczasowej klasyki? To właśnie z myślą o Was Krzysztof Miruć zaprojektował kolekcję drzwi Hampton. To uniwersalne skrzydła, którym elegancji dodają symetryczne  frezowania. Dostępne są w 5 fantastycznych kolorach. Kolekcja Hampton należy do nowej linii  DRE Supreme.

HAMPTON 1 JPEG scaled

HAMPTON 2 biale JPEG scaled

O kolekcji Sol

Sol to jedna z czterech kolekcji, które składają się na nową linię DRE Supreme. Kto powiedział, że białe drzwi muszą być nudne? Miłośnicy geometrycznych wzorów znajdą coś wyjątkowego – kolekcję drzwi Sol, zaprojektowanych przez znanego architekta Krzysztofa Mirucia. Znajdziecie w niej cztery modele z oryginalnymi frezowaniami.

SOL 2 jPEG scaled

SOL 4 JPEG scaled

O kolekcji Soho

Kolekcja Soho z nowej linii DRE Supreme by K. Miruć to idealna propozycja dla miłośników loftowych klimatów. Drzwi wyróżniają piękne przeszklenia oraz graficzne linie. Do wyboru jest 5 modeli w 5 modnych kolorach.

SOHO 2 JPEG scaled

SOHO 3 Oliwka jpg scaled

Nowości w ofercie DRE – drzwi wewnętrzne Sigma

Drzwi wewnętrzne Sigma to cztery ponadczasowe warianty bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych, które można dopasować do niemal każdego wnętrza. Drzwi pokojowe o konstrukcji ramowej występują w 4 wariantach kolorystycznych – w dekorach w kolorze drewna oraz unikatowej bieli. To, co wyróżnia model, to możliwość wyboru kontrastującej z kolorem skrzydła krawędzi bez przylgi. Wybierając białe drzwi do wyboru mamy subtelną szarość lub wyrazistą czerń, a w przypadku kolorów drewna czerń oraz kolor skrzydła.

Sigma 2 orzech shirin TIF

Nowości w ofercie DRE – Estra

Estra to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji drzwi wewnętrznych w ofercie DRE. W ubiegłym roku poszerzono ofertę o ciekawą kolorystykę, a w tym zaprezentowano nowe warianty skrzydeł. Estra 6 z dużym przeszkleniem to rozwiązanie do wnętrz, które chcemy dodatkowo doświetlić. W oko wpadnie wszystkim szukających drzwi wewnętrznych w stylu loftowym, a szczególnie warte polecenia są warianty z charakterystycznymi dla zabudowy industrialnej szprosami. Skrzydła drzwiowe dostępne są w podziale przeszklenia na 6, 8 i 10. Kolekcja Estra to 10 unikalnych kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Skrzydła występują w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej. Dostępne są również drzwi przesuwne.

Estra 8 Black JPEG Final scaled

Salon Estra 5 biala mat JPEG 8K NEW scaled

Kolekcja DRE SUPREME by K. MIRUĆ oraz nowości już dostępne na ekspozycji w Salonie DrzwiRadom.pl RuckZuck Radom!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *