W czasach szalejącej inflacji, rosnących stóp procentowych kredytów oraz wzrostu cen towarów i usług, dokończenie budowy lub wykończenie mieszkania to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi tu Salon DrzwiRadom.pl – RuckZuck Radom gdzie aktualnie podłogi i drzwi można zakupić w jednej z trzech atrakcyjnych promocji.

O szczegóły zapytaliśmy właściciela salonu pana Pawła Marszałka.

– Panie Pawle, jakie korzyści przygotowaliście dla klientów, którzy planują zakupy podłóg i drzwi w najbliższe wakacje?

– Dla wielu osób, które muszę dokończyć budowę lub wykończyć świeżo zakupione mieszkanie, sytuacja na rynku mocno skomplikowała to zadanie. Klienci mają mocno ograniczone budżety wydrenowane na wcześniejszych etapach inwestycji i liczy się dla nich każda złotówka, a część osób potrzebuje dodatkowej gotówki. Stąd pomysł na trzy, a nie jedną promocję.

zbiorczy

– Na czym będzie to polegać?

– Klient sam wybierze to, co dla niego będzie najbardziej odpowiednie i korzystne: rabat 15%, montaż w cenie czy może 30 rat 0%.

– Co zyskuje Klient w poszczególnych wariantach?

– Rabat 15% na panele wodoodporne lub winylowe oraz drzwi wewnętrzne to rozwiązanie dla osób, które potrafią same zamontować zakupiony towar. Dzięki zastosowanemu upustowi mogą zaoszczędzić realne pieniądze, które zapewne przydadzą się na inne wydatki. Montaż w cenie to ulubiona przez naszych klientów promocja, dzięki której w cenie towaru otrzymują również perfekcyjnie wykonaną usługę. Profesjonalizm ekip, które dla nas pracują gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania zakupionych towarów. Raty 30 x 0% to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowych środków na dokończenie inwestycji. Co ważne, wybierając ten wariant klient ma gwarancję niezmienności wysokości raty oraz braku dodatkowych kosztów. Przykładowo 3000 zł to 30 rat po 100 zł (RRSO 0%).

– To faktycznie ciekawe propozycje na trudne czasy. Co jeszcze przemawia za tym, że warto skorzystać z jednej z możliwych promocji?

Salon RuckZuck to szeroki wybór asortymentu o wysokiej jakości w przystępnych cenach. Doświadczona załoga chętnie doradzi najlepsze rozwiązanie dopasowane do poszczególnych potrzeb danego klienta, a nasi profesjonalni montażyści wykonają usługę tak, że klient na pewno będzie zadowolony.

– Czy na sezon letni przygotowaliście jakieś nowości i zmiany?

Ze względu na dużą ilość zamówień powiększyliśmy grono naszych montażystów o dodatkowego wykonawcę, który przeszedł do nas po wieloletniej pracy dla salonu premium z ul. Warszawskiej. Cały czas staramy się aktualizować również naszą ofertę oraz ekspozycję. W ostatnim czasie pojawiły się u nas podłogi drewniane BALTIC WOOD. Do oferty dołączyliśmy również drzwi wewnętrzne BARAŃSKI. Niebawem na ekspozycji pojawią się nowe modele drzwi ERKADO i VIVENTO. W planach mamy poszerzenie ekspozycji o drzwi PORTA o nowości z tego sezonu.

dudu1

– Czy możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego w ofercie?

Dokładnie. Mamy w planach dołączenie do naszej oferty zupełnie nowego produktu, który będzie świetną odpowiedzią na aktualne problemy z rosnącymi kosztami ogrzewania, ale to temat na oddzielną rozmowę.

dudu2

– Brzmi bardzo ciekawie. Widać, że mimo trudnych czasów cały czas się rozwijacie?

Osobiście uważam, że paradoksalnie kryzys to szansa na rozwój. Ograniczony popyt powinien zweryfikować rynek. Nasza filozofia pracy, dobór asortymentu, profesjonalne doradztwo i montaż pozwalają z optymizmem patrzeć do przodu. Analitycy prognozują trudne 12 miesięcy, po których powinien nastąpić powolny wzrost gospodarczy, a jako firma jesteśmy na to przygotowani. Jak to mówią “trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy”.

– Dziękuję za rozmowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *